Proponujemy Wam
RetroKredens

Od projektu do efektu

http://www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/09/F2_4_1-900x800.png
http://www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/10/Sztaluga12-700x600.png
http://www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/09/FK7_1-900x800.png

Było tak:

Wymyśliliśmy, zmalowaliśmy, Pan Grześ zrobił. Sukces w trzech krokach, chociaż jakby się głębiej zastanowić to nazbierałoby się ich znacznie więcej. Więcej niż siedem:). Tak oto w fotograficznym skrócie powstał RetroKredens, który Wam oferujemy.

Nazwa, którą wybraliśmy nie wzięła się znikąd. Nasza nietypowa fotobudka utrzymana jest w konwencji retro. Stylizowana jest na toaletkę czy też właśnie kredens z lat 50-tych w wariancie klasycznym oraz drugim, bardziej folkowym. Nasz Fotokredens nie  jest kolejnym „słupkiem”, z wbudowanym aparatem i ekranem, który często nie pasuje do aranżacji wnętrza czy wybranych dekoracji.

Dzięki temu, że wszystko sami zaprojektowaliśmy mogliśmy dodać do naszego RetroKredensu kilka unikalnych funkcjonalności.

Dzięki możliwości regulacji wysokości mocowania aparatu idealnie nadaje się na imprezy dla dorosłych jak i tych najmłodszych. Wybraliśmy aparat marki Canon 1300d, dzięki czemu uzyskujemy zdjęcia bardzo dobrej jakości. Zainstalowany ekran jest większy niż standardowo, dzięki czemu osoby fotografowane mają dobrą widoczność nawet z większej odległości. Wszystko uzupełniamy zewnętrznym oświetleniem – 2 panele led z możliwością regulacji natężenia światła.

Fotobudka w całości wykonana jest z drewna. Doskonale dopasowuje się do miejsc urządzonych w klimacie rustykalnym czy folklorystycznym, ale także tych o charakterze bardziej uroczystym. Wspaniale uświetni też imprezy plenerowe, firmowe czy zorganizowane wieczory.

//www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/10/Ret.jpg
//www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/10/Slow.jpg

 

 

 

 

Podążając tym tropem, w podobnym stylu stworzyliśmy stanowisko do nagrywania życzeń w trakcie uroczystości. Kamera podłączona jest do monitora, dzięki czemu macie możliwość weryfikacji nagrywanego kadru online. To zapewnia minimalizację ryzyka zjawiska uciętego czoła czy ramienia i daje poczucie kontroli nad tym co zostanie nagrane.

Przekonajcie się sami. Zapewniamy pełną obsługę w trakcie imprez. Startujemy z Izbicy k. Jachranki, ale podołamy każdej odległości, wszystko zależy od naszej wspólnej inwencji -  dogadamy się:).

Skontaktuj się z nami

Jeżeli nie będziemy mogli rozmawiać, oddzwonimy:)