>
kilka słów

Kilka słów

Cześć! Jak pewnie się domyślacie na wszystkich zdjęciach jesteśmy my: Ola i Michał. Jesteśmy świeżo upieczonym małżeństwem (no dobra już nie jesteśmy, ale cały czas tak się czujemy:)). Na nasze wesele poszukiwaliśmy sali weselnej w klimacie rustykalnym, swojskim i prostym, co nie było wcale łatwą sprawą. Kiedy już znaleźliśmy przyszła kolej na wszelkie dodatkowe atrakcje oraz dekoracje. Przy planowaniu i tworzeniu bawiliśmy się na tyle świetnie, że już wtedy powstał zalążek pomysłu, że być może jest to biznes dla nas.

Marzy nam się stodoła zaadaptowana na salę weselną, ale że stać nas zaledwie na kilka desek postanowiliśmy zacząć od czegoś skromniejszego. Zaprojektowaliśmy fotobudkę w formie kredensu. Długo projektowaliśmy, jeszcze dłużej szukaliśmy odpowiedniego fachowca, a już najdłużej ustalaliśmy szczegóły. W końcu doszliśmy do porozumienia i jak to bywa w małżeństwie, nasza fotobudka prezentuje się w dwóch wersjach. Dzięki naszym gustom teraz sami możecie zadecydować, która odsłona bardziej Wam odpowiada i jednocześnie lepiej sprosta Waszym wymaganiom. Postanowiliśmy od razu rozszerzyć naszą ofertę o stanowisko do nagrywania życzeń, które utrzymane jest również w stylu retro. Tak oto staliśmy się właścicielami stylowych mebli, które w sposób koncertowy ograniczyły naszą życiową przestrzeń. Nie narzekamy. O to chodziło. Od niedawna poszerzyliśmy naszą ofertę o niepowtarzalne rozwiązanie mobilne RetroGablota - możliwość wykonywania zdjęć z samochodu marki Żuk.

Prywatnie jesteśmy zapalonymi podróżnikami, staramy się żyć aktywnie, ale nieobce jest nam również błogie lenistwo. Kiedy już znajdziemy wolny czas ja pałam się wszelkim rękodziełem (to się chyba nazywa słomiany zapał?:) ), Michał natomiast wykorzystuje zdolności techniczne, cóż w tym dziwnego skoro z zawodu jest elektronikiem.

Lubimy bujać w obłokach i staramy się realizować nasze marzenia, z chęcią pomożemy zrealizować Twoje:).

//www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/10/O_1.jpg
//www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/10/MY_1.jpg
//www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/10/MY_2.jpg
//www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/10/MY_4.jpg
//www.retrokredens.pl/wp-content/uploads/2018/10/MY_3-2.jpg

Skontaktuj się z nami

Jeżeli nie będziemy mogli rozmawiać, oddzwonimy:)

506691028

kontakt@retrokredens.pl